V Dolních Počernicích se bydlí skvěle

Dolní PočerniceJak by se vám líbilo mít hned za rohem golfové hřiště, přírodní park a moderní obchodní centrum? Pokud se vám zdá, že tyto věci nijak nesouvisí, zřejmě jste ještě nenavštívili Dolní Počernice. Městská část Prahy je bezkonkurenční alternativou pro všechny, kteří jsou unaveni ruchem velkoměsta, ale zároveň se od něj nechtějí příliš vzdálit. Přesně toho si byli vědomi i developeři ze společnosti Sekyra Group a rozhodli se zde postavit moderní komplex nízkoenergetických bytů. Ty v sobě spojují nejen přednosti atraktivní lokality, ale také nízkých provozních nákladů a kromě toho i cenové dostupnosti bydlení samotného. Uvažujete-li o novém bydlení, které je daleko, ale zároveň blízko centra, rozhodně byste měli Dolní Počernice zařadit mezi své horké kandidáty.

Chytré, komfortní a úsporné bydlení

Byty dolní Počernice byly navrženy s ohledem na maximální komfort obyvatel. Jsou prostorné, prosluněné a především velmi úsporné. Domy disponují velmi kvalitní izolací obvodových konstrukcí a byty jsou vybaveny vlastní rekuperační jednotkou. Samozřejmostí jsou okna s izolačními troskly, které propustí jen minimální množství tepla. Cena bytu přitom začíná už na částce 1,5 mil. Kč, což je na byt v Praze a tím spíš výjimečné lokalitě, nezvyklé. Byty na prodej v Praze 9 mají i vlastní parkovací stání, což v hlavním městě opravdu přijde vhod.

Proč se v Dolních Počernicích tak dobře bydlí?

Levné a moderní nízkoenergetické byty jsou samy o sobě dostatečným důvodem, proč byste měli o bydlení v Dolních Počernicích přinejmenším uvažovat. Zdaleka ne však jediným. Tím dalším je lokalita sama. Bydlení Praha 9 nabízí perfektní zázemí pro rodiny s dětmi, ale i mladé aktivní lidi. Významnou roli hraje skvělá občanská vybavenost. Kromě zmíněného golfového hřiště a parku nechybí ani množství obchodů, škola, školka a banka. Shrnuto a podtrženo, Dolní Počernice patří mezi nejzajímavější pražské developerské projekty. A pokud jsme vás nepřesvědčili my, určitě vás přesvědčí následující video. [youtube g6XYhC-vKEM]