I váš mazlíček si zaslouží vlastní dveře. Pořiďte mu speciální dvířka!

Připadáte si občas doma jako vrátný, protože neustále pouštíte psa či kocoura na zahradu? Není divu, žádný páníček přece nechce, aby zvíře vykonalo potřebu na podlaze. Jenomže v praxi to bývá tak, že si zvířata běhají sem a tam, jak se jim zlíbí. No a pokud máte čtyřnohých kamarádů více, tak se vaše vchodové dveře ani netrhnou. S tím samozřejmě v chladnějších měsících souvisí i nezanedbatelný únik tepla. Řešení je přitom poměrně snadné - stačí do dveří instalovat malá dvířka. Montáž speciálních dvířek pro psa či kočku vyřeší vaše starosti jednou provždy. Prodávají se v různých rozměrových a designových variantách a nabízí několik podstatných výhod. Jistě si vzpomenete na nejeden americký film, kde se domácí mazlíček může kdykoliv vydat ven, aniž by otravoval svého páníčka. Právě tak to může být i u vás doma! Dvířka pro psy a kočky lze namontovat do jakýchkoliv dveří - těch vchodových, ale třeba i do garážových vrat, a to bez ohledu na to, zda jsou vyrobeny z PVC, dřeva, nebo kovu.

Jaké praktické výhody mají dvířka pro psy a kočky?

Díky dvířkám získají vaše zvířata absolutní svobodu pohybu a vy na oplátku ušetříte čas a tepelnou energii. Tím však výčet výhod ani zdaleka nekončí. Zvířata, která se mohou kdykoliv vydat ven, nemají potřebu škrábat po vchodových dveřích. Po návratu z práce na vás již nikdy více nebude čekat loužička nebo hromádka. Vy i vaši mazlíčci budete v pohodě - zkrátka no stress.

Na co si dát pozor?

Při výběru se zaměřte na kvalitní dvířka pro kočky a psy, která se dobře dovírají a odolají povětrnostním podmínkám. Kromě čistě mechanických dvířek narazíte také na dvířka magnetická, ovládaná čipem i dvířka s infra-red technologií - ty reagují na pohyb zvířete se speciálním infra-red klíčem na krku a otevírají se samy. Žádoucí prvkem jsou také štětiny po okraji flapu pro tichý průchod. Po dvířkách pro zvířata se můžete poohlédnout u specializovaného prodejce na www.reedog.cz.

Publikováno: 15. 06. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dvířka pro kočky | dvířka pro psy