Garáž

Ideální garážová vrata musí být praktická a zároveň krásná

Dokončili jste rekonstrukci bydlení, ale stále máte pocit, že celkový dojem „něco“ kazí? Podívejte se ještě jednou a pořádně. Nejsou náhodou trnem v oku nepěkná garážová vrata, kterými do garáže vjížděly vozidla vyrobená v minulých dekádách? Jedno je jisté – stávající garážová vrata musí pryč! Pořiďte si elegantnější a praktičtější systém, který vám bude dělat radost každý den. Nevíte si rady s výběrem? Prozradíme vám, která garážová vrata v současnosti letí!

Dříve hrály prim křídlová a výklopná vrata, ale v posledních letech je nahradily rolovací a sekční varianty. Oba tyto typy vrat mají jednu společnou vlastnost – výrazně usnadňují vjezd do garáže. Protože zatímco u starších typů vrat musíte zastavit několik metrů od garáže, abyste získali dostatek prostoru pro jejich otevření, dráha sekčních a rolovacích vrat je svislá. Manipulace je jednodušší a pokud vsadíte na variantu s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním, budete moct vjet přímo do garáže, aniž byste museli vystupovat. To oceníte především v případě špatného počasí nebo kdykoliv jindy, když budete mít naspěch.

Sekcni vrata 2
Elegantní sekční vrata

Sekční i rolovací garážová vrata navíc vynikají velmi pevnou konstrukcí a zastávají funkci bezpečnostního prvku. Poměrně dobře odolají případným nezvaným návštěvníkům, ale také rozmarům počasí. A aby toho nebylo málo, vynikají telepně-izolačními vlastnostmi, díky kterým v dlouhodobém horizontu ušetříte spoustu peněz za energie. Nestačí vám to? Některá vrata navíc slouží také jako protihluková bariéra.

Další předností moderních sekčních a rolovacích garážových vrat je jejich variabilita. Výrobci dávají zákazníkům možnost volby mezi obrovským množstvím designových variant a jejich barevných kombinací. Je tedy jen na vás, jestli vrata sladíte se zbytkem objektu, nebo z nich uděláte výraznou dominantu.

Mezi přední výrobce garážových vrat patří společnosti Hormann, Lomax a Minirol, které nabízí společnost Perfecta. Další informace najdete na www.rolety-vrata-zaluzie.cz. Součástí sortimentu jsou také vjezdové brány, předokenní rolety, venkovní žaluzie, markýzy a sítě proti hmyzu.

Praktická a přesto krásná rolovací vrata
Praktická a přesto krásná rolovací vrata

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.