RealitniRevoluce.cz - recenze portálu, díky kterému se obejdete bez realitky

O realitní revoluci jsme se v hodinách dějepisu nedozvěděli a dokonce se o ní nepíše ani v dobové literatuře. Ale přesto k ní došlo a od té doby se spousta lidí obejde bez asistence realitní kanceláře. Máte-li v plánu změnu bydliště a s ní související prodej starého bytu nebo domu, měli byste se seznámit se všemi historickými souvislostmi. Psal se rok 2011 a ve vodách českého internetu se zrodil zbrusu nový portál... Ale teď vážně. RealitniRevoluce.cz je projekt, který již několik let umožňuje nákup, prodej a pronájem bez realitní kanceláře. Proč byste ho měli využít i vy?

Služby realitních kanceláří jsou mnohonásobně dražší

Realitní kanceláře rozhodně nechceme házet do jednoho pytle. Zkušený a poctivý makléř vám může ušetřit spoustu času a starostí, nicméně si za své služby nechá královsky zaplatit. V praxi jde o cca 3 – 5 % z prodejní ceny, což v případě dražší nemovitosti znamená desetitisíce až statisíce korun navíc. A je jen na vás, jestli „pustíte žilou“, nebo se vydáte alternativní cestou - cestou realitní revoluce.

Jak to funguje?

Proč chodit kolem horké kaše? RealitniRevoluce.cz funguje na velmi jednoduchém principu. Nabízí efektivní propagaci vašeho inzerátu na několika desítkách významných realitních serverů s vysokou návštěvností, a to za jednorázový paušální poplatek. Momentálně jde o 599 Kč za dva měsíce a je velmi pravděpodobné, že vám tato doba bude na vyhledání nemovitosti k pronájmu nebo prodeji stačit. Mezi další výhody patří finanční poradenství zdarma. Pokud se neobejdete bez kvalitního financování, můžete si nechat poradit od akreditovaných hypotéčních makléřů. Ti vám doporučí optimální řešení a vyjednají nejvýhodnější podmínky u všech hypotéčních bank v České republice. Placený je právní servis, nicméně díky tipům a radám, které jsou v rámci portálu k dispozici, zvládnete převod svépomocí. Vzory smluv jsou ke stažení zdarma. Tak co vy na to? Vyzkoušíte to protentokrát jinak? Ať už se do vašeho hledáčku dostal pronájem bytů v Liberci nebo prodej domu v Praze, s portálem RealitniRevoluce.cz vše zvládnete snadno a rychle.

Publikováno: 09. 12. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: realitní revoluce zkušenosti | realitnirevoluce.cz recenze