Interiér

Do každého okna patří záclony. Jaké učarují vám?

Mnozí lidé se domnívají, že záclony jsou něčím zcela out. Že to není moderní bytový doplněk patřící do domácností. Jenže opak je pravdou. Záclony skutečně nejsou nemoderní, hodí se naopak do každého stylového interiéru. Umí mu vnést příjemný a sympatický nádech, díky nim domácnost nebude nezabydlená a neútulná. Jenom je otázkou, kterou záclonu si do svého příbytku vybrat. Nabídka totiž není zrovna malá.

Pokud jste se už ohlíželi po nějakých záclonách, možná vás nabízená nabídka až překvapila. Rozhodně jste nevěděli o tolika možnostech a o tolika druzích či provedeních, v jakých se záclony vyrábí. Ale je to pochopitelné. Nejste první, ale ani poslední.

Díky aktuální široké nabídce bude však výběr ideální záclony krapet těžký a složitý, respektive to asi nebude záležitost na jedno odpoledne.

Záclonová vitráž do rustikálně zařízené domácnosti

Snadné to budete mít jedině v případě, že máte domácnost zařízenou do rustikálního stylu. V tomto stylu se totiž vyrábí takzvané záclonové vitráže, které jsou určené hlavně do domácností s malými okny. V tomto případě záclony nemají žádnou funkčnost, jsou spíše jenom bytovou dekorací, která vykouzlí z domácnosti příjemné místo k životu.

Žakár je nestárnoucí

Mezi stále oblíbené patří i žakár. Žakárové záclony byly dříve považovány za symbol luxusu, ale dnes už si je (možná díky silné konkurenci) mohou koupit i běžní smrtelníci. Jsou zkrátka cenově dostupné pro všechny. Hlavně se už při výrobě nepoužívá pravé hedvábí, ale polyesterová alternativa, tudíž s cenou to šlo opravdu dolů.

Záclony organzy jako designový přepych

Za dnešní luxus lze považovat záclony vyrobené z organzy. Jedná se o designový přepych, který dokáže překvapit svou kvalitou. Záclony jsou vyrobení z velice příjemných vláken. Jsou však opět spíše designovým prvkem, jelikož vniku sluníčka moc nezabraňují.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.