Několik důvodů, proč si vydláždit bydlení

DlažbaDlažba je nepostradatelnou součástí moderního interiéru a nacházíme ji nejen v koupelnách či spojovacích koridorech, ale také dalších částech obydlí. Mnoho z nás se dlažbou rozhodlo nahradit jiné podlahové krytiny jako je koberec, plovoucí podlaha či linoelum. Není divu, oproti zmíněným krytinám má podlaha celou řadu výhod. Na rozdíl od koberce je vhodná i pro alergiky a vypadá mnohem luxusněji. Navíc je pevná a velmi snadno se udržuje. Povrch dlaždiček je sice poněkud studenější, ovšem v kombinaci s podlahovým vytápěním se dá „problém“ jednoduše vyřešit.

Další výhody dlažby a na co si dát pozor

Dlažba dokáže v interiéru hotové divy. Šikovně zvolená velikost, tvar a barva dokáže prostor opticky rozšířit, což je v případě ostatních podlahových krytin velmi obtížné. V některých místnostech navíc není jiný typ podlahy přípustný. Mezi další přednosti dlažby a obkladů patří široké spektrum barevných kombinací a materiálů, se kterými jde ruku v ruce i výsledná cena. Ta se pohybuje od několika desítek až po několik tisíc korun za metr čtvereční. Stejně jako jiné stavební materiály, bychom však při výběru dlažby měli hledět především na kvalitu a nikoliv cenu. Některé levné typy dlaždic nemusí být ani zdaleka tak pevné jako kvalitnější kousky a mají tendenci praskat. Dlaždice a obklady od prověřeného výrobce vám nejenže ušetří spoustu práce s případnými opravami, ale navíc nebudete mít problém dokoupit další stejné kusy.

BIGTILE – opravdu velké dlaždice

Jedním z předních specialistů na výrobu dlaždic je i firma BIGTILE, která nabízí moderní, elegantní, ale hlavně kvalitní dlažbu, obklady a to do interiérů, ale i exteriérů. Součástí sortimentu je i velkoformátová dlažba o velikosti 3 x 1 m. Produkty si můžete prohlédnout na webových stránkách bigtile.cz a v případě zájmu využít vizualizaci místnosti, díky které si uděláte představu, jak by mohlo vaše bydlení vypadat.

Publikováno: 21. 01. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: bigtile | dlažba | dlažby | dlaždice | obklady