Malé domácí spotřebiče - perfektní dárky pod stromeček

Za necelé dva týdny „to“ propukne. Opět se společně se svými nejbližšími posadíme kolem štědrovečerního stolu a po slavnostní večeři rozbalíme dárky. A jak jste na tom s vánočními nákupy vy? Pokud vám ještě několik dárků chybí a marně přemýšlíte nad tím, čím potěšit hospodyni (či hospodáře), dejte na naše praktické tipy. Prozradíme vám, které malé domácí spotřebiče potěší opravdu každého. Nechcete-li šlápnout vedle, inspirujte se!

1. Domácí meteostanice

Domácí meteostanice zcela nahradí vnitřní i vnější teploměr. A taky hodiny, kalendář, budík či držák na dálkové ovládání. Stále vám to nestačí? Spolehlivě indikuje počasí, zobrazuje tlak a vlhkost vzduchu a dokonce zastoupí fotorámeček. K neuvěření? Dražší modely meteostanic toho umí opravdu hodně a nesmí chybět v žádné moderní domácnosti.

2. Žehličky

Dokážete si představit, že by vám vypověděla službu žehlička? Žehlení sice nepatří k populárním domácím pracím, ale čas od času si ho musí odbýt každý, kdo se nespokojí s pomuchlaným prádlem. Díky moderní žehličce je tato nepříjemná činnost mnohem mnohem snesitelnější. Nevíte-li, po kterém modelu sáhnout, koukněte se na nejlépe hodnocené žehličky a porovnání jejich vlastností.

3. Parní čističe

Na závěr jsme si nechali pomocníka, se kterým efektivně vyčistíte podlahu, kachličky, dlažbu i okna. Parní čističe nepotřebují agresivní chemii, a přesto se postarají o naprosto hygienické prostředí. Ceny levnějších modelů začínají lehce nad 1 000 Kč, nicméně přesto doporučujeme alespoň o třídu vyšší stroje. Kvalitní parní čističe značky Kärcher lze sehnat v cenové relaci mezi 2 až 3 tisíci.

Chcete zpět část peněz za nákup?

Ať už vaše volba padne na některý z malých spotřebičů z našeho výběru, nebo něco úplně jiného, poohlédněte se po dárku na srovnávači zboží Refundo.cz. Kromě přehledného porovnání můžete výměnou za registraci nakupovat s tzv. cashbackem. Část peněz z nákupu dostanete zpět a ušetříte!

Publikováno: 11. 12. 2014

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam