Interiér

Šmrncovní obklady STEGU propůjčí vašemu bydlení nádech přírody

Omrzely vás tapety a výmalba a rádi byste svému bydlení propůjčili trochu originality? Máme pro vás několik tipů, díky kterým bude váš domov zase o něco útulnější. Navštívili jsme internetovou prodejnu SimpleHome.cz a zaměřili se na prvek, který se v poslední době těší značné oblibě – kamenné obklady.

Přírodní materiál jsou v módě a jsou to právě kamenné obklady, které do interiéru přinesou rustikální atmosféru. Simple Home má v nabídce tři typy kamenných obkladů, při čemž pro každou barevnou kombinaci najdete trochu jiné uplatnění. Ať už si však vyberete žíhaný RUSTY, elegantní tmavý GREY nebo elegantní slonovinový IVORY, vždy se můžete spolehnout na kvalitní zpracování, pod kterým je podepsán výrobce STEGU. Obložení stěn obklady STEGU není nikterak složité a na www.simplehome.cz/montaz-obkladu/ navíc najdete podrobného průvodce.

Kamenné obklady jsou jednoduchý, ale přesto efektivní způsob, jak zdůraznit individualitu interiéru, ale také schodiště nebo terasy.

Kamenné obklady

U sortimentu od Simple Home ještě na chvíli zůstaneme. V e-shopu na vás čeká i pestrá nabídka kamenných obrazů, které lze využít jako dekorace na stěnu do všech typů interiéru. Směsice motivů je skutečně rozmanitá a najdete v ní motivy ze všech tradičních kultur a dokonce přesné repliky známých uměleckých děl, která s můžete prohlédnout ve světoznámých muzeích. Hodil by se do vašeho obývacího pokoje legendární mayský kalendář? A co takhle kolekce motivů inspirována africkými domorodými kmeny na stěně ve vaší pracovně? Na www.simplehome.cz si určitě vyberete!

Dekorace na stěnu

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.