Bytové dekorace

Jak by mělo vypadat letošní vánoční osvětlení?

Češi se k vánočním svátkům staví poměrně zodpovědně a obvykle nenechávají nic náhodě. Pokud jste v minulých letech zažívali stres, protože jste všechno nechávali na poslední chvíli, udělejte to letos jinak. Postarejte se alespoň o to, abyste měli doma dostatek vánočních dekorací – ty totiž k Vánocům nedílně patří a bez nich by v domácnosti nemohla zavládnout ta správná atmosféra. Pestrobarevné ozdoby a světýlka se líbí především dětem. Chcete-li jim udělat velkou radost, ozdobte domácnost jako nikdy předtím. Prozradíme vám, jak na to!

Jak vypadá vánoční výzdoba bytu v roce 2016?

Schází vám inspirace na vánoční výzdobu? V tom případě si otevřete další záložku v prohlížeči a podívejte se, jak se zdobí jinde. Na druhou stranu nemusíte mít strach, že domácnost ozdobit nezvládnete. Vánoční osvětlení a dekorace sice podléhají trendům, ale popularitě se těší i zlatá klasika.

Obrovským hitem je osvětlení s moderními LED diodami, které jsou úsporné, odolné a pěkné na pohled. Prodejci nabízí řetězy, hadice i samostatné prvky v podobě vánočních hvězd apod. Na fasádách domů se vyjímají dynamické svítící dekorace ve tvaru rampouchů.

Dobrá zpráva je, že i trendy vánoční výzdoba bytu lze zkombinovat s tradičními dekoracemi ze dřeva. To, že jste na okna pověsili LED řetězy, neznamená, že na stůl nemůžete položit dřevěné ozdoby a svíčky.

Vánoční osvětlení nesmí zavánět kýčem

Jakkoliv je vánoční osvětlení pěkné na pohled, řiďte se známým rčením „všeho s mírou“. Nepřehánějte to a nesnažte se ze svého příbytku udělat cirkus. Vánoce jsou především o klidu a pohodě – toho dosáhnete jedině pomocí jemných kombinací.

Na závěr praktické doporučení. V rámci bezpečnosti nakupujte u prověřených výrobců, kteří garantují kvalitní výrobky. Široké spektrum vánočního osvětlení najdete na www.t-zbozi.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.