Bytové dekorace

Jak by mělo vypadat letošní vánoční osvětlení?

Češi se k vánočním svátkům staví poměrně zodpovědně a obvykle nenechávají nic náhodě. Pokud jste v minulých letech zažívali stres, protože jste všechno nechávali na poslední chvíli, udělejte to letos jinak. Postarejte se alespoň o to, abyste měli doma dostatek vánočních dekorací – ty totiž k Vánocům nedílně patří a bez nich by v domácnosti nemohla zavládnout ta správná atmosféra. Pestrobarevné ozdoby a světýlka se líbí především dětem. Chcete-li jim udělat velkou radost, ozdobte domácnost jako nikdy předtím. Prozradíme vám, jak na to!

Jak vypadá vánoční výzdoba bytu v roce 2016?

Schází vám inspirace na vánoční výzdobu? V tom případě si otevřete další záložku v prohlížeči a podívejte se, jak se zdobí jinde. Na druhou stranu nemusíte mít strach, že domácnost ozdobit nezvládnete. Vánoční osvětlení a dekorace sice podléhají trendům, ale popularitě se těší i zlatá klasika.

Obrovským hitem je osvětlení s moderními LED diodami, které jsou úsporné, odolné a pěkné na pohled. Prodejci nabízí řetězy, hadice i samostatné prvky v podobě vánočních hvězd apod. Na fasádách domů se vyjímají dynamické svítící dekorace ve tvaru rampouchů.

Dobrá zpráva je, že i trendy vánoční výzdoba bytu lze zkombinovat s tradičními dekoracemi ze dřeva. To, že jste na okna pověsili LED řetězy, neznamená, že na stůl nemůžete položit dřevěné ozdoby a svíčky.

Vánoční osvětlení nesmí zavánět kýčem

Jakkoliv je vánoční osvětlení pěkné na pohled, řiďte se známým rčením „všeho s mírou“. Nepřehánějte to a nesnažte se ze svého příbytku udělat cirkus. Vánoce jsou především o klidu a pohodě – toho dosáhnete jedině pomocí jemných kombinací.

Na závěr praktické doporučení. V rámci bezpečnosti nakupujte u prověřených výrobců, kteří garantují kvalitní výrobky. Široké spektrum vánočního osvětlení najdete na www.t-zbozi.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.