Reality

Hledáte byt v moravské metropoli? Přečtěte si, jak na to!

Bytové otázce hlavního města jsme se v minulosti věnovali nespočetně krát, ale trochu jsme zapomněli na ty, kteří se do Prahy stěhovat nemíní, ale přesto touží po bydlení ve větším městě. A nejen to – zároveň i po bezprostřední blízkosti přírody a pohodové atmosféře. Že žádné takové místo neznáte a zní vám to jako idylka? I tak ale spousta obyvatel Brna líčí svou domovinu. Moravská metropole toho nabízí skutečně velmi mnoho a je jen na vás, jak velkou část si pomyslného koláče ukousnete. Prvním krokem je ovšem hledání vhodné adresy. A my vám prozradíme, jak na to!

Na otázku, zda je lepší koupě nebo pronájem bytu v Brně však neexistuje obecná odpověď. Nemáte-li s bydlením ve větším městě zkušenosti (respektive nevíte-li, do čeho jdete), měli byste terén vyzkoušet. Bude-li vám zdejší klima vyhovovat a rozhodnete-li se zůstat na trvalo, nic vám nebude bránit v koupi.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte si o vybrané lokalitě zjistit všechny podrobnosti. V případě adresy na periferii občanskou vybavenost (dostupnost spojů do centra, blízkost většího nákupního centra, školy apod.) a samozřejmě i stav samotného bytu. Realitní makléři vám budou mazat med kolem úst a nepatříte-li mezi znalce, raději si k prohlídce přizvěte někoho zkušeného. Mimo to se nezapomeňte zeptat sousedů na to, jak se jim v daném místě bydlí. Poklidné občanské soužití je jedním z hlavních faktorů, které mají vliv na celkovou kvalitu bydlení.

A kde byty Brno hledat? Nejrychlejší cestou k novému bydlení jsou známé inzertní servery jako Avizo.cz, na kterých najdete obrovské množství nabídek. Ušetříte si spoustu času, který byste strávili fyzickým obcházením realitních kanceláří a absolvujete prohlídku jen těch bytů, které si vyberete na základě informací v inzerátech. Najít byt v Brně zkrátka není žádná věda…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.