Dřevěné mobilní chaty slouží k rekreaci i celoročnímu bydlení

Pro spoustu lidí je víkendový únik na zahradu jako svátek. Patříte mezi ně i vy a nemůžete se dočkat, až alespoň na pár hodin vyměníte byt uprostřed velkoměsta za klid vaší malé oázy? A teď si představte, jaké by to asi bylo, kdybyste mohli na zahradě strávit celý víkend bez toho, aniž byste se museli na noc vracet domů. K tomu je samozřejmě zapotřebí zázemí pod střechou – a právě tomu se budeme věnovat v následujících řádcích. Pokud ve vašich finančních možnostech není stavba rodinného domu, vyřešte to šalamounsky a pořiďte si mobilní dřevěnou zahradní chatu!

Proč stavět, když si můžete nechat přivézt mobilní chatu až na místo?

Dřevěné zahradní chaty zažívají obrovský boom a objevují se na stále vetším počtu zahrad. Vzhledem k nízké pořizovací ceně a vysoké variabilitě představují schůdné východisko pro každého, kdo si nemůže dovolit (anebo z nějakých jiných důvodů nechce) postavit klasický dům nebo chatu. Dřevěná zahradní chata je řešením na klíč. Necháte si ji vyrobit a případně upravit dle specifických požadavků a specializovaná firma vám ji dopraví až na místo určení. Pro odborníky nepředstavuje problém ani méně přístupná lesní cesta – chata se jednoduše zavěsí na bagr nebo traktor a je to. Obrovskou výhodou je možnost budoucího přesunu, a to i v případě několika chatek spojených k sobě.

Celoroční bydlení? Žádný problém!

Co se týče vybavení, dřevěné chaty lze připojit k inženýrským sítím, instalovat do nich sprchový kout a celkově změnit rozvržení stavby tak, aby vyhovovala vašim požadavkům. A co je nejlepší? Vytápění je identické jako u dřevostaveb, tím pádem mohou být využity mobilní chaty k bydlení, bez problémů i celoročně. Záleží pouze na na tloušťce izolace. Zajímají-li vás další informace, poohlédněte se po nich na www.mobilnichaty.cz. Dozvíte se, jak zkušený výrobce řeší vytápění, odpady, zabezpečení proti vloupání a další otázky související s celoročním pobýváním v mobilní chatě.

Publikováno: 01. 05. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: chaty k celoročnímu bydlení | dřevěné mobilní chaty