Bydlení snů může být realitou s domy na klíč

Toužíte po vlastním bydlení, ale neustále vám někdo něco chybí? Žádná nabídka prodeje staršího domu vás zatím neoslovila natolik, abyste se rozhodli upustit od své představy a smířit se s kompromisem? Ani nemusíte. Domy na klíč jsou možností, jak si reálně splnit svůj sen a žít v dokonalém domě přesně podle vašich představ. A co všechny by měl splňovat vhodný dům na klíč?

Kvalitní materiály a technologie

Správná stavba by měla být vytvořena z dostatečně kvalitních materiálů, aby byla zachována její maximální kvalita a co nejdelší životnost. Od domu očekáváme dlouhodobou investici a aby se hodnota snižovala jen velmi pomalu, musí se jednat o kvalitní dům postavený na dobře situovaném pozemku. Pořádné švýcarské zděné domy na klíč jsou stavěny z kvalitních pravých cihel Porotherm, které jsou nízkoenergetické. Střešní krytina je také velmi důležitá, a proto je vhodné využít pravé pálené střešní tašky Tondach.

Dohled profesionálů v oboru

Mistrovské dílo a dokonale kvalitní stavba vznikne jedině pod dohledem profesionálů. Stavbyvedoucí s více než 35 lety zkušeností ve svém oboru je skvělou jistotou, že získáte přesně to, co budete chtít. Podílel se například na stavbě pětihvězdičkového hotelu, 80 rodinných domů v jedné chvíli nebo na projektu výstavby speciální počítačové učebny na ČVUT. Správné řízení projektu je totiž základním předpokladem pro vznik pořádné stavby, která nebude mít žádné skryté problémy a bude mít odpovídající životnost. drevostavba-na-klic

Prestižní certifikáty

Nestačí pouze říci, že nabízené domy na klíč jsou kvalitní. Vhodné je, když je tvrzení firmy podloženo osvědčenými certifikáty. Britské, kanadské nebo švýcarské certifikáty za nízkou energetickou náročnost, kvalitní provedení izolace nebo vedení projektu a bezpečnost při práci, jsou známkou, že se jedná o služby, na které se můžete spolehnout. Kanadské dřevostavby na klíč mají navíc prestižní certifikát Solid Wood Construction, který zaručuje použití dřeva nejlepší jakosti a správného provedení stavby.

Záruka

Na rodinné domy na klíč je poskytována záruka trvající 3 roky. Následně jsou zde rozšířené záruky na střešní krytinu, která je pod zárukou po dobu 33 let. Opěrný systém a konstrukce domu je v záruce na 10 let. Každá správná firma, která nabízí nízkoenergetické domy na klíč by se neměla bát poskytovat prodloužené záruky. Jedná se o jeden z ukazatelů, že je práce skutečně pořádně odvedená a že je riziko problémů minimální. Vysoká kvalita materiálů navíc podporuje i dlouhou životnost stavby a z dlouhodobého hlediska pomáhá k mnohem menšímu snižování hodnoty nebo dokonce jejího nárůstu. dum-na-klic

Chytré financování - dům za cenu nájmu

Že si nemůžete najednou dovolit celý dům? To vůbec nevadí. Jistě si můžete dovolit platit průměrný měsíční nájem. A právě takovou částku můžete každý měsíc po určitou dobu platit za dům, který se jednou stane vaším výhradním majetkem. Chytré financování a správně nastavená hypotéka od zkušeného bankéře pomůže vyřešit finanční problémy a přiblíží vás ke splnění snu o bydlení snů. Už žádné překážky a ani zbytečné placení nájmu, kde ve výsledku vůbec nic nezískáte.

Získejte slevu a splňte si sen

Momentálně je tu slevová nabídka ve výši až 200 000 korun na luxusní koupelnu Richter and Frenzl, luxusní podlahu nebo podlahové topení do koupelny. Jestli stále váháte nebo už máte jasnou představu o svém snu, navštivte nás v kanceláři v Praze v obchodním centru Ocelářská nebo v Hradci Králové na Ulrichově náměstí. Případně volejte na zákaznickou linku 607 407 507. Pomůžeme vám splnit si sen o dokonalém bydlení snů ještě předtím, než budou všechny dobré pozemky vyprodané a ceny za hypotéky příliš vysoké. Domy na klíč jsou možností, jak přestat snít a začít bydlet přímo ve svém snu.

Publikováno: 13. 03. 2016

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: domy na klíč | nízkoenergetické bydlení na klíč