Interiér

Získejte prostor. Zn. stylově

Potýkáte se doma s nedostatkem prostoru, který řešíte neustálým přemisťováním věcí z místa na místo? Žádné bydlení není nafukovací (což o bytových jednotkách platí dvojnásob) a s postupem času se vám v něm nakupí hromada více, či méně potřebných věcí. Knihy, dokumenty, DVD nosiče, menší spotřebiče, které využíváte jen občasně – vše je třeba někam schovat, ale kapacita skříní zkrátka není nekonečná. Jak z toho ven? Zamyslete se, zda skutečně využíváte potenciál vašeho interiéru tak, jak se na moderní bydlení sluší a patří. Praktickým a zároveň elegantním řešením by mohl být nábytek na míru. Nejen, že vám pomůže vyřešit nedostatek místa, ale zároveň dodá interiéru zcela unikátní charakter.

Vestavěné skříně – základ moderního bydlení

Jednou z možností, jak efektivně využít prostor, jsou vestavěné skříně. Skládají se ze dvou hlavních částí (posuvné, nebo otevírací dveře a policový systém na míru) a dají se umístit i do takzvaných „mrtvých míst“, jako jsou kouty, výklenky a zkosené stropy. Uložené věci budou po ruce, chráněny od prachu a zároveň vám nebudou vadit tam, kde nemají co dělat. Mohou být doplněny množstvím polic, zásuvek a šatních tyčí a porovnání s klasickými skříněmi ušetří až polovinu místa. Vestavěné skříně představují ideální řešení i v případě, pokud potřebujete rozdělit místnost na dvě menší, ale zároveň nechcete provádět jakéhokoliv stavební zásahy.

Proměňte sny v realitu

Na nábytek je třeba pohlížet jako na investici. Nepořizujete si ho na pár týdnů, či měsíců, ale pravděpodobně na několik, často i několik desítek let. Najít někoho, kdo vám ho realizuje za příjemnou cenu, avšak ne na úkor kvality, je poměrně složité. Chcete-li, aby vaše bydlení odpovídalo tomu, jak jste si ho vysnili, obraťte se na jednoho z předních poskytovatelů služeb v oblasti moderního bydlení. Společnost JN Interier se pohybuje na trhu již od roku 2000 a nabízí nejen vestavěné skříně, ale také nábytek a kuchyně na zakázku. Pomůže vám proměnit dům v opravdový domov.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.