Získejte prostor. Zn. stylově

Potýkáte se doma s nedostatkem prostoru, který řešíte neustálým přemisťováním věcí z místa na místo? Žádné bydlení není nafukovací (což o bytových jednotkách platí dvojnásob) a s postupem času se vám v něm nakupí hromada více, či méně potřebných věcí. Knihy, dokumenty, DVD nosiče, menší spotřebiče, které využíváte jen občasně – vše je třeba někam schovat, ale kapacita skříní zkrátka není nekonečná. Jak z toho ven? Zamyslete se, zda skutečně využíváte potenciál vašeho interiéru tak, jak se na moderní bydlení sluší a patří. Praktickým a zároveň elegantním řešením by mohl být nábytek na míru. Nejen, že vám pomůže vyřešit nedostatek místa, ale zároveň dodá interiéru zcela unikátní charakter.

Vestavěné skříně – základ moderního bydlení

Jednou z možností, jak efektivně využít prostor, jsou vestavěné skříně. Skládají se ze dvou hlavních částí (posuvné, nebo otevírací dveře a policový systém na míru) a dají se umístit i do takzvaných „mrtvých míst“, jako jsou kouty, výklenky a zkosené stropy. Uložené věci budou po ruce, chráněny od prachu a zároveň vám nebudou vadit tam, kde nemají co dělat. Mohou být doplněny množstvím polic, zásuvek a šatních tyčí a porovnání s klasickými skříněmi ušetří až polovinu místa. Vestavěné skříně představují ideální řešení i v případě, pokud potřebujete rozdělit místnost na dvě menší, ale zároveň nechcete provádět jakéhokoliv stavební zásahy.

Proměňte sny v realitu

Na nábytek je třeba pohlížet jako na investici. Nepořizujete si ho na pár týdnů, či měsíců, ale pravděpodobně na několik, často i několik desítek let. Najít někoho, kdo vám ho realizuje za příjemnou cenu, avšak ne na úkor kvality, je poměrně složité. Chcete-li, aby vaše bydlení odpovídalo tomu, jak jste si ho vysnili, obraťte se na jednoho z předních poskytovatelů služeb v oblasti moderního bydlení. Společnost JN Interier se pohybuje na trhu již od roku 2000 a nabízí nejen vestavěné skříně, ale také nábytek a kuchyně na zakázku. Pomůže vám proměnit dům v opravdový domov.

Publikováno: 30. 08. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kuchyně | kuchyně na míru | nábytek na míru | vestavěné skříně