Infratopení - tepelná pohoda a ideální vlhkost vzduchu

Přemýšlíte o alternativním způsobu vytápění a zalíbily se vám infrapanely? Ty představují moderní a velmi úsporné řešení a nachází oblibu ve stále větším počtu domácností. Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na zařízení společnosti Wellina. Hodí se pro vytápění většiny staveb, obytných prostor, wellness center, hal i infrasaun. Mezi největší výhody patří snadná instalace, získání tarifu D45d, přirozená tepelná pohoda a vlhkost vzduchu a samozřejmě i minimální cirkulace. Ať už si infratopení vyberete jako doplněk, nebo hlavní topný systém, neprohloupíte. Prozradíme vám všechny důležité informace, které byste měli před nákupem vědět.

Infratopení – moderní a úsporná alternativa vytápění

Společnost Wellina si získala celou řadu spokojených zákazníků i u nás. Důvod je prostý, infratopení představuje ideální způsob, jak do svého bydlení přinést tepelnou pohodu s minimálními provozními náklady. Infrapanely Wellina jsou navíc k mání v širokém spektru provedení, takže uspokojí i nejnáročnější klienty, kteří prahnou po dokonalém interiéru. Nespokojíte-li se se základním bílým provedením, sáhněte po infrapanelu s vlastním motivem s bezrámovým sklem, zrcadle či popisovací tabuli. Limitovány nejsou ani tvary. Vybrat si můžete od klasiky v podobě obdélníků, ovály, nebo topné koule. Samozřejmostí jsou i mobilní zařízení, které lze přesouvat dle aktuálních potřeb. Povrch infrapanelů je hladký a tedy i snadno čistitelný, údržba vám nebude činit žádné potíže.

Proč infratopení od společnosti Wellina?

Infratopení je investice na mnoho let a právě proto se vyplatí vsadit na prověřenou značku. Všechny infrapanely Wellina se prodávají se zároukou na 5 let a splňují přísné evropské normy RW TUV, CE, GS, CSA a IGEF. Mimo to podléhají ekologickým zkouškám materiálů GSF. Vysoce kvalitní zařízení od rakouského výrobce navíc zaručuje až 20x nižší hodnoty elektrosmogu. Další důležité informace naleznete na usby.cz.

Publikováno: 13. 09. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: infrapanely | infratopení | wellina