Energie

Infratopení – tepelná pohoda a ideální vlhkost vzduchu

Přemýšlíte o alternativním způsobu vytápění a zalíbily se vám infrapanely? Ty představují moderní a velmi úsporné řešení a nachází oblibu ve stále větším počtu domácností. Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na zařízení společnosti Wellina. Hodí se pro vytápění většiny staveb, obytných prostor, wellness center, hal i infrasaun. Mezi největší výhody patří snadná instalace, získání tarifu D45d, přirozená tepelná pohoda a vlhkost vzduchu a samozřejmě i minimální cirkulace. Ať už si infratopení vyberete jako doplněk, nebo hlavní topný systém, neprohloupíte. Prozradíme vám všechny důležité informace, které byste měli před nákupem vědět.

Infratopení – moderní a úsporná alternativa vytápění

Společnost Wellina si získala celou řadu spokojených zákazníků i u nás. Důvod je prostý, infratopení představuje ideální způsob, jak do svého bydlení přinést tepelnou pohodu s minimálními provozními náklady. Infrapanely Wellina jsou navíc k mání v širokém spektru provedení, takže uspokojí i nejnáročnější klienty, kteří prahnou po dokonalém interiéru. Nespokojíte-li se se základním bílým provedením, sáhněte po infrapanelu s vlastním motivem s bezrámovým sklem, zrcadle či popisovací tabuli. Limitovány nejsou ani tvary. Vybrat si můžete od klasiky v podobě obdélníků, ovály, nebo topné koule. Samozřejmostí jsou i mobilní zařízení, které lze přesouvat dle aktuálních potřeb. Povrch infrapanelů je hladký a tedy i snadno čistitelný, údržba vám nebude činit žádné potíže.

Proč infratopení od společnosti Wellina?

Infratopení je investice na mnoho let a právě proto se vyplatí vsadit na prověřenou značku. Všechny infrapanely Wellina se prodávají se zároukou na 5 let a splňují přísné evropské normy RW TUV, CE, GS, CSA a IGEF. Mimo to podléhají ekologickým zkouškám materiálů GSF. Vysoce kvalitní zařízení od rakouského výrobce navíc zaručuje až 20x nižší hodnoty elektrosmogu. Další důležité informace naleznete na usby.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.