Stěhování

4 kroky k pohodovému stěhování

Stěhování nikdy není jednoduché. Zabalit svůj dosavadní život do krabic a v nezměněné podobě jej přemístit do zcela nového místa. Přesto to jde zvládnout v pohodě, a dokonce i s radostí. Jak na klidné stěhování?

Zajistěte si stěhování od profíků

Už v den, kdy se rozhodnete se přestěhovat, si začněte vytvářet seznam toho, co bude potřeba zajistit. Vyčleňte si samostatný notes, sešit, papír, appku, cokoliv. Stěhování v Praze si objednejte dostatečně dopředu. Vždy je lepší si zavolat dříve než později zjistit, že jsou termíny již plné. Stěhování zvládnete levou zadní, když vám s nábytkem pomůže profesionální firma. Nábytek bude v pořádku dovezen, navíc si nezničíme své osobní vozidlo. Vše je převezeno najednou.

Ukončete stávající smlouvy

Další krok bude ukončení nájemní smlouvy. Zajistěte si včas také výpověď smlouvy, kterou máte u dodavatele energií, pojištění a dalších služeb. Platíte za internet? Nebo musíte hradit svoz popelnic? Všechny tyto povinnosti včas odhlaste. Stávající smlouvy mají různou výpovědní lhůtu, proto si všechny smlouvy projděte včas.

Začněte třídit věci

Někdy se to na první pohled nezdá, ale doma máme více předmětů, než je potřeba. Proto začněte třídit co nejdříve. Oděvy, které již máte malé, nebo je nenosíte, prodejte nebo darujte. Podobně to udělejte i s nádobím a potřebami do domácnosti, které již nevyužijete. Můžete je přenechat na dobročinné účely, nebo je prostě prodat lidem, kteří je ještě ocení. Zbavte se všeho, co již nebudete potřebovat. Na nové adrese začněte s čistým štítem.

Jdeme na krabicovou párty

Krabice se stanou vaší denní rutinou. Jak jinak zabalit vše tak, aby to bylo přehledné a ucelené? Vše popisujte a třiďte podle místností, kam budou následně předměty umístěny. Šatní skříň můžete vytřídit podle sezóny, navíc se vám podaří oděvy díky vysavači a pytlům na oděvy smrsknout na minimum. Nádobí prokládejte novinami a zabalujte do bublinkové fólie.

Konečně se blíží den D. Nemusíte být nervózní. Začali jste s předstihem, vše perfektně stíháte.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.