Skvělé tipy

6 praktických věcí pro krásnější exteriér domu a zahrady

Přemýšlíte, jak vyšperkovat exteriér svého domu, aby byl krásný, zajímavý a byli jste na něj pyšní? Přečtěte si dnešní článek a zjistěte, na co se zaměřit, aby okolí vašeho domova perfektně lahodilo každému oku.

1. Garážová vrata

Jak vypadají vaše garážová vrata? Působí reprezentativně, nebo už mají něco za sebou a jsou značně opotřebována? Vrata jsou vidět na první pohled, a tak hrají ve vzhledu exteriéru velkou roli. Výborné tepelně-izolační vlastnosti mají sekční garážová vrata. Jednodušší konstrukci, která nezabírá místo, mají rolovací garážová vrata.

2. Plot

Starý plot z rezavého pletiva není vůbec estetický. Pěknější, a dokonce i bezpečnější jsou ploty dřevěné, případně kovové.

3. Brána

Rovněž brána dokáže změnit dojem z vaší zahrady. Jestli máte dost místa, hodí se vám křídlová brána. Pokud tolik prostoru nemáte, je pro vás praktičtější posuvná brána. Nechce se vám pořád vystupovat z auta a otevírat bránu ručně? Nechte se rozmazlovat branou s pohonem, která vám vjezd do zahrady umožní sama.

4. Žaluzie a rolety

Venkovní žaluzie a rolety jsou skvělý způsob, jak chránit bydlení před prudkým slunečním světlem. Zároveň jsou zajímavým doplňkem. Venkovní rolety z hliníku tvoří také těžko překonatelnou překážku pro případné zloděje, kteří by chtěli přijít na návštěvu v době vaši nepřítomnosti.

5. Zahradní nábytek

Abyste se na zahradě cítili opravdu dobře, zapomeňte na plastové židle, ale kupte si stylový zahradní nábytek. S moderními židlemi, stoly a lavicemi se budete cítit jako v dobré restauraci.

6. Pergola nebo terasa

Pergola nebo terasa zlepšují komfort posezení. Terasa je v podstatě pokračování obývacího pokoje do zahrady, její výstavba je ovšem o něco dražší. Vyberte si vyhovující posezení a užívejte si každý den klid na čerstvém vzduchu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.