Finance

Ušetřete na povinném ručení

Pokud s hrůzou sledujete všeobecné zdražování a začínáte ho stále intenzivněji pociťovat na rodinném rozpočtu, měli byste v rámci nápravy rychle začít něco dělat. To, že za jídlo a benzín platíme stále více, ještě neznamená, že nemůžeme ušetřit jinde. Jako velmi zajímavá příležitost se jeví povinné ručení, které si můžete sjednat za mnohem výhodnějších podmínek. Jak je to již dlouho, co jste uzavřeli vaši současnou smlouvu? Pokud od té doby uteklo několik let, pravděpodobně již podmínky nevyhovují dnešním standardům. Sjednáte-li si pojištění vozidla u jiné pojišťovny, získáte mnohem lepší podmínky, nebo ušetříte. Najít vhodnou pojišťovnu je přitom tak snadné.

Najděte si nové povinné ručení na internetu

Rozhodli jste se, že už dál nebudete platit za povinné ručení, které není ani zdaleka tak kvalitní, jako konkurenční? V tom případě si najděte takové, které vám nabídne lepší podmínky nebo zajímavější cenu. S hledáním vám pomůže povinné ručení porovnání. Tato webová aplikace disponuje všemi důležitými daty, které jsou potřeba pro důkladné porovnání aktuálních nabídek největších pojišťovacích subjektů. Povinné ručení kalkulačka je zcela zdarma a k tomu, aby na vás „vyplivla“ přesné výsledky, musíte zadat jen několik základních údajů. Dozvíte se kolik můžete ušetřit a zároveň podrobné informace o službách a kontakty na pojišťovny.

Kolik můžete ušetřit

Vás však jistě zajímá, kolik můžete přechodem k jiné pojišťovně ušetřit. Vzhledem k tomu,že jsou jednotlivá povinná ručení zcela jiná, nejde přesně odhadnout, kolik můžete ušetřit. Jistě však ušetříte několik tisíc za rok a v případě většího vozového parku i několikanásobně více. Abychom však byl konkrétní, mezi nejzajímavější nabídky patří Allianz povinné ručení, ale také povinné ručení Česká pojišťovna. Obě nabízí vysoké limity plnění, spolehlivé asistenční služby a mnoho dalších věcí, které vám vykouzlí úsměv na tváři a potěší vaší peněženku.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.