Rekonstrukce domu

Sháníte pořádný septik nebo jímku?

ŽumpaS tím, kam putují naše splašky a odpadní voda, si většinou hlavu nelámeme. Jednoduše spláchneme záchod a dál se tím nezabýváme. Taky není proč, tedy až do doby, než se v souvislosti se starou žumpou či jímkou objeví problémy. Pokud se v současné době pohlížíte po kvalitní a cenově dostupné nádrži i vy, stoprocentně ji najdete u společnosti Bresco a.s., která se výrobou jímek a septiků zabývá již od roku 1993.

Jímka, septik, nebo ČOV?

Také se v terminologii příliš nevyznáte a netušíte, jaký je rozdíl mezi septikem a jímkou? U obou alternativ jde o bezodtokové nádoby, do kterých je přiváděna splašková voda, septiky se však instalují pouze v případě rekonstrukce domů, u kterých byly v minulosti povoleny. Na rozdíl od jímky totiž nesplňuje současné vodohospodářské normy. Dřívější betonové nahradily plastové septiky, které mají nižší hmotnost, jsou odolnější a netrpí korozí a lze je vyrobit v individuálních rozměrech (je možno propojit i více nádrží).

U každé novostavby úřady předepisují plastové jímky nebo čističky odpadních vod. Jímka má pouze přítok a je jí nutno pravidelně vyvážet. Chcete-li z dlouhodobého hlediska ušetřit, zvolte čistírnu. Vstupní investice je sice poměrně vysoká, ale s trochou štěstí na ní dostanete dotaci. Moderní ČOV jsou velmi kvalitní a netrpí neduhy, které pro ně byly kdysi typické.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, v případě výrobků značky BRESCO nešlápnete vedle. Vždy můžete počítat s dlouhou životností a nízkou pořizovací cenou. Kompletní přehled produktů a detailní informace najdete na webu jimky-zumpy-septiky.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.