Zahrada a rostliny

Provoňte domácnost květinami

Mohlo by se zdát, že živé květiny do moderního bytu nepatří. Pokud čtete magazíny o bydlení, mohlo by vás z fotografií chladného interiéru napadnout, že květiny už zkrátka nemají v bytě místo. Je pravdou, že se na ně často zapomíná a ženy je nevyužívají k výzdobě v takové míře, jako před lety. To však neznamená, že by byly živé květiny nemoderní či se nehodily do vašeho moderního interiéru.

Květiny jsou velmi nápaditou dekorací, kterou nemůžete nic zkazit. Dokonce i volba „nevhodných“ květiny nepokazí dojem z interiéru tak, jako například volba špatného koberce. Pokud máte rádi vůni, vyberte si aromatické květiny a bude se vám doma lépe dýchat. Každému bytu sluší čerstvě zelená barva – dopřejte si harmonické souznění rostlin a moderního designu.

Na internetu je k dostání celá řada velmi vkusných květináčů či celých rostlin. Mnoho z nich nevyžaduje žádné zvláštní podmínky a i tak roste jako z vody. Pokud na rostliny z nějakého důvodu nemáte čas, stačí, když je párkrát do měsíce zalijete.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.