Pojištění

Nenechte dům napospas zlodějům

Už delší dobu se chystáte na delší dovolenou? Jistě na ni máte nárok, jen si dejte pozor na to, zda se bez vás obejde vaše domácnost. Respektive bude vám ji mít kdo pohlídat? V dnešní době si musíme na své věci dávat pozor více, než kdy dříve a nezapomenout na to, že bytaři nikdy nespí. Zlodějíčci, ale i organizované gangy přesně vytipovávají byty, kde se momentálně nikdo nenachází a dokonale je vybílí. Chcete vědět, jak se dá proti vloupání bránit?

 

V prvé řadě je dobré dbát na prevenci a pořídit si kvalitní bezpečnostní zámky. Ty se dají koupit již od dvou či třech tisíc korun a dají se odemknout jen speciálním klíčem. Oblíbené jsou trojhranné varianty, které jdou napodobit velmi špatně. Pro profíky samozřejmě není problém otevřít i bezpečnostní zámky, případně vypáčit celé dveře. Vyplácí se nechat zalít futra betonem a znemožnit tak páčení. Ale protože si zloděj vždycky najde cestu, musíte myslet i na situaci, že se dostane dovnitř.

 

V dnešní době není problém koupit bezpečnostní čidla a kamery, které automaticky odešlou videonahrávku s pachatelem na váš mobilní telefon či automaticky alarmují policii. Tyto „hračičky“ nejsou dvakrát levné, ale pokud máte v bytě či domku drahé vybavení, vyplatí se.

 

Samozřejmostí by mělo být i pojištění domácnosti, pro případ, že nepomohou bezpečnostní zámky, ani kamery. Sledujte rubriku pozorně a najdete tipy na pojištění, které se vám bude hodit.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.