Interiér

Nábytek na míru vašim představám

Také vás již omrzela uniformita vašeho bydlení, který se nápadně podobá fotografii z aktuálního katalogu IKEA? Patříte-li k lidem, kteří si potrpí na originalitu, neměli byste se spokojit s něčím, co nevyhovuje vašim představám. Abyste ve vašem obydlí cítili skutečně jako doma, existuje pouze jediné řešení, jak toho docílit. Zavřete na chvíli oči a představte si, jak by se vám žilo v domácnosti, o které jste vždy snili. Doby, kdy byl sortiment nábytku omezen na několik kusů, jsou nenávratně pryč a stále více z nás se uchyluje k nábytku na míru, který naplno využívá potenciál interiéru. Přestaňte dělat kompromisy a nechte si navrhnout vlastní kuchyni i obývací pokoj.

Využijte prostor naplno

Máte pocit, že se doma nemůžete hnout a na druhou stranu litujete mnoha nevyužitých koutů a zákoutí? Další důvod, proč zvolit nábytek na míru, který je vhodný nejen pro menší bytové jednotky. Vyřešíte tak problém s nedostatkem místa a zároveň svému bydlení dopřejete originální interiérové prvky, které se stanou terčem obdivu. Nechcete-li šlápnout vedle, obraťte se na firmu Interiéry-Pröschl, která se specializuje na kuchyně na míru Ostrava, stejně jako obývací stěny Ostrava. Společnost působí v Moravsko-Slezském regionu již od roku 1995 (původně pod názvem Martin Pröschl-Garant masiv), při čemž se specializovala na nábytek z masivního dřeva. Dostatek zkušeností a touha uspokojit nejnáročnější přání zákazníků změnila společnost výrobní sortiment a realizuje kompletní interiéry.

Kreativita a kvalitní materiály

Nemáte ucelenou představu o tom, jak by mělo vaše nové bydlení vypadat? Nevadí, firma Interiéry Pröschl nabízí kreativní řešení, při čemž se orientuje na konkrétního zákazníka a daný prostor. Kvalitní materiály a touha po dokonalých kombinacích a detailech, jsou zárukou stoprocentního výsledku, se kterým budete spokojeni. Na interiéry Ostrava se však můžete obrátit i v případě, máte-li váš projekt hotový – společnost pracuje hlavně jako realizační firma a každý návrh je pro ni výzvou.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.