Rekonstrukce domu

MAPEI – kvalitní, ale přesto levné stavební materiály

Potřebujete vysoce kvalitní, ale cenově dostupné materiály, které vydrží opravdu dlouho a jsou maximálně šetrné při aplikaci? V tom případě bude volba jednoznačný – vyberte si stavební materiály MAPEI. Žádná jiná stavební chemie nemá tak široký záběr, jako právě MAPEI. Využívají ji špičkoví odborníci, ale stejně tak si najde místo u živnostníků či domácích kutilů, kteří se ve svém volném čase zabývají rekonstrukcí. Zajímá vás o stavebních materiálech více?

MAPEI spatřily světlo světa před 70 lety

Je to skutečně tak, první stavební materiály MAPEI byly vyrobeny již před sedmdesáti lety. Za dlouhou dobu, po kterou se vyrábějí, doznalo jejich složení velkých změn. Společnost MAPEI neusnula na vavřínech a investovala do vývoje svých produktů nemalé peníze. Výsledek však stojí zato. Každou chvíli se na trh dostane nový výrobek, který je lepší než ty stávající, případně doplní chybějící místo v produktové řadě. V současné době jsou stavební materiály MAPEI schopny nabídnou kompletní sortiment, který se bude nadále zlepšovat.

Největší klady materiálů MAPEI

  • široké spektrum využití
  • levné
  • ekologické (zejména MAPEI ECO)
  • kvalitní
  • dlouhotrvající efekt

MAPEI využijete i vy

Láká vás představa, že si rekonstruujete koupelnu, postavíte nový balkón či terasu? Pokud se chystáte na rekonstrukci interiéru, stejně jako na revitalizaci či přístavbu, vždy se vám budou hodit materiály MAPEI. Oblíbili si je také lidé z oboru podzemního, železničního či vodohospodářského stavitelství. Materiály MAPEI vynikají bezkonkurenčními vlastnostmi, které jsou v těchto stavebních odvětvích skutečně zapotřebí.

Ekologické materiály MAPEI

MAPEI se může pochlubit také novou řadou ekologických materiálů MAPEI ECO, které jsou prosté všech chemických rozpouštědel. Tato produktová řada je velmi šetrná nejen k životnímu prostředí, ale také k vám. Nemusíte se tak bát, že se během aplikace potřísníte a budete čelit zdravotním následkům, jak je tomu často u konkurenční stavební chemie.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.