Interiér

Dveře jsou vizitkou každého domu

Skutečně je to tak. Pomineme-li dům jako celek, jsou to právě dveře, na které se vaše návštěva zaměří jako první. Vzbudí-li dobrý dojem, máte na půl vyhráno. Nehezké a nemoderní dveře naopak vyvolají rozpaky, které často nevyváží ani perfektně zařízený interiér. Je až s podivem, kolik z nás své dveře zanedbává a považuje je za nepodstatný prvek. A přitom moc dobře víme, že jde o dominantu, která naší pozornosti zkrátka uniknout nemůže. O interiérových dveřích to samozřejmě platí dvojnásob. Zatímco vchodovými dveřmi projde eventuální návštěvních zpravidla dvakrát, těmi vnitřními třeba i desetkrát. Na jejich výběru bychom si proto měli nechat opravdu záležet.

Zaoblené dveře, bezpečné dveře

Izolační (u vchodových dveří) a zvukotěsné vlastnosti bereme jako samozřejmost. Jednoduše počítáme s tím, že přes nové dveře nebude unikat příliš mnoho tepla a zároveň neuslyšíme, co se kde šustne na ulici. Moderní dveře však mohou vynikat i v jiných ohledech. Ať se vám to zdá v souvislosti s dveřmi přehnané či nikoliv, dalším kritériem při výběru by měla být také bezpečnost. Kritickým místem starších dveří bývají hrany, o které se můžeme při nešikovném nárazu nepěkně poranit. A právě z tohoto důvodu je namístě sáhnout po dveřích se zaoblenými hranami. Nejen, že jsou bezpečné, ale navíc skvěle vypadají a nedochází u nich k odštipování hrany.

Konec odštípnutým hranám

Odštípnuté hrany vypadají skutečně odpudivě a trpí na ně zejména interiérové dveře, kterými procházíme velmi často. Vynikající volbou jsou proto výrobky společnosti INTERLIGNUM, které se pyšní unikátní technologií hranění dveří. Ty jsou obaleny dokola jako jeden zaoblený celek se vzájemným překlopením konců ve falci. Díky vysoké kvalitě a nadčasovému designu se výrobky čadí mezi technologickou špičku. Sortiment a aktuální ceníky najdete přímo na webu výrobce sitechnology.cz. Osobně si můžete dveře a zárubně, jakožto i další příslušenství, jako jsou kliky, prahy a přechodové lišty prohlédnout ve firemní prodejně v Praze Průhonicích.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.