Interiér

Dřevěná, vinylová nebo laminátová podlaha? Pomůžeme vám vybrat!

Ryzlink rýnský je víno králů. Pokud bychom měli vybrat podlahu pro krále, určitě by se jednalo o dřevěnou variantu. Důvodů je hned několik – jedinečný pocit přírodního materiálu, sytost barev, unikátní vůně, příjemně teplý povrch, dlouhá životnost. Po dřevěných podlahách bude chodit několik generací. Nicméně je důležité se k podlahám chovat ohleduplně. V následujících řádcích se podíváme, kdo nabízí podlahy k prodeji a jaký je mezi jednotlivými druhy rozdíl.

Dřevěná podlaha

Dřevo se pyšní svým přirozeným vzhledem. Tento materiál je příjemný na dotek, dýchá a díky své struktuře nelze na podlaze vidět kdejaký škrábanec. Existují dřevěné podlahy matné a lesklé. Povrchovou úpravu je nezbytné zvolit podle celkového stylu místnosti. Dřevěná podlaha se hodí do místností v minimalistickém stylu i do prostorů rustikálního rázu.

Laminátová podlaha

Velké popularitě se v českých domácnostech těší i laminátové podlahy, které se vyznačují stálostí povrchu a vysokou odolností. Hlavní předností laminátové podlahy je dlouhodobá stálost barev a struktury. Laminátová podlaha se hodí do kancelářských prostranství, protože kancelářské židle s kolečky povrch podlahy nepoškodí.

Vinylová podlaha

A poslední skupinu, kterou si představíme, zastupuje vinylová podlaha. Je vhodná do místností s podlahovým vytápěním a nedochází k deformacím v důsledku působení tepla. Poškozená lamela se dá snadno navíc vyměnit za novou.

Prodej a pokládka podlah

Od roku 2000 na českém trhu působí společnost INTERIER SERVIS CB, spol. s.r.o., která nabízí podlahy České Budějovice. Vedle podlah má ve svém sortimentu zboží také dveře a zárubně, kliky a kování, okna, skleněné stěny, schody a zábradlí. Služeb využijete u novostavby a rovněž při rekonstrukci svého rodinného domu, bytu i kanceláře.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.