Finance

Americká hypotéka – finance nejen na bydlení

Americká hypotéka patří k nejčastěji skloňovaným způsobům financováním vlastního bydlení, ale nejen to. Americká hypotéka je v současnosti obrovským hitem, který k nám přišel jak jinak, než ze zámoří. Pokud toužíte po vlastním bydlení, ale banka vám neschválila hypotéku, může být pro vás řešením právě americká hypotéka. Ta je navíc neúčelová, takže můžete finance využít i na nákup nového auta či si zajet na dovolenou. Bankovní hypotéka musí být využita pouze na účely, které vymezí banka.

 

Americká hypotéka je pro většinu lidí mnohem dostupnější. Nebankovní společnosti většinou neprověřují své klienty tak důkladně, jako banky. Pokud máte z minulosti nějaký škraloup v registru dlužníků, nemělo by to vadit. Připravte se však na to, že budete muset ručit nemovitostí. Právě to je podstata americké hypotéky. Vy jakožto klienti dostanete hypotéční úvěr ve výši ceny zastavené nemovitosti. Pokud nebudete v budoucnu řádně splácet, o nemovitost přijdete.

 

Americká hypotéka je snadným a dostupným řešením, jak přijít k velkému úvěru. Přináší s sebou značná rizika a vyšší úroky, než běžná hypotéka. Vždy proto pečlivě zvažte, zda budete schopni americkou hypotéku splácet a zda ji opravdu potřebujete.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.