Luxusní bydlení

Vily Chuchle: Váš splněný sen o luxusním bydlení

Jeden by řekl, že je v Praze luxusních bytů a domů víc než dost. Ale v praxi je hledání perfektního bydlení poměrně složité a časově náročné. Jen málokterá nabídka totiž odpovídá všem požadavkům ze strany náročných zákazníků. O luxusních vilách, které vyrostly v rámci projektu Vily Chuchle to však rozhodně neplatí. Pokud propadáte v zoufalství, protože nemůžete najít ideální domov, budete po návštěvě vzorového domu nadšeni. Vilový projekt na Praze 5 se totiž vážně povedl!

Stylové, luxusní, komfortní, vkusné… superlativů bychom mohli na adresu luxusních rodinných domů uštědřit spoustu, ale stejně bychom jejich charakter nevystihli. Luxusní vily v Praze se nachází v příjemné lokalitě podél ulic Adlerova, Bochničkova, Ceplechova a Kopalova. Nabízí pěkný výhled na zelené svahy Chuchelského háje a pravobřehou zástavbu. Co by kamenem dohodil je známá dostihová dráha.

Za projektem stojí renomovaný developer REFLECTA Development a.s. ve spolupráci s profesionály z ateliéru A69 – architekti. Odborníci dokázali, že si poradí i s nelehkým úkolem – vytvořili jedinečný projekt a vytěžili maximum z potenciálu prostředí.

Zájemci o luxusní vily si mohou vybrat z několika variant o dispozicích 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Je tedy nadmíru jasné, že si na své přijdou i početnější rodiny a lidé, kteří hledají vícegenerační bydlení.

Nedílnou součástí každé z vilek je prostorná terasa a velkorysá zahrada. Nechybí ani garážová stání pro jeden či dva vozy a další venkovní parkovací místa.

Jinými slovy jde o vilový projekt pro náročné. S perfektně zpracovanými vilami jde ruku v ruce kvalita dané lokality. Občanská vybavenost a dopravní dostupnost jsou vyřešeny na výbornou a budoucím obyvatelům tak ke štěstí nebude chybět vůbec nic.

Na www.vilychuchle.cz se můžete podívat, která vila na prodej může být vaše. Dlouho nečekejte, o prvotřídní bydlení je vždy velký zájem.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!