Skvělé tipy

Proč si stále více lidí pořizuje nábytek na míru?

Katalogy jsou plné atraktivního nábytku, tak proč se Češi stále častěji uchylují k zakázkové výrobě? Je to jen rozmar, protože nevědí, co s penězi? Tak černobílé to samozřejmě není. Výroba nábytku na míru je jasnou volbou pro každého, kdo se s katalogovým sortimentem nespokojí. Sériová výroba je sice levnější, ale ruku v ruce s tím jde i horší kvalita.

Z nábytku se stalo spotřební zboží

Ještě relativně nedávno byla v nábytkářství úplně jiná situace. Lidé si pořizovali nábytek s vidinou toho, že jim vydrží třeba i několik desítek let. Ten kvalitnější se samozřejmě dědil z generace na generaci a jeho cena průběžně rostla. Pak ale nastal boom sériové výroby a s tím se změnily priority spotřebitelů. Lidé najednou začali nakupovat levnější kousky, které častěji měnili za jiné.

Na první pohled se zdá, že nejde o špatný nápad. Nábytek vás bude stát méně a až se opotřebuje, pořídíte si nový. Ale to vás časem omrzí, a navíc ve finále vyjde mnohem dráž, než na kolik by vás vyšla investice do zakázkové výroby.

Další problém sériového nábytku tkví v tom, že se nepřizpůsobí vašemu bydlení. Což může být potíž především v atypicky řešeném bytě či menších prostorách. Díky nábytku na míru využijete i zákoutí, výklenky a další netradiční architektonické prvky vašeho obydlí.

Obraťte se na zkušeného truhláře, nebudete litovat

Nechcete-li dělat kompromisy vůči kvalitě, designu a rozměrům, obraťte se na truhlářství a nechte si zhotovit nábytek na míru. Nebude vás stát o moc více než ten z katalogu, ale o to větší potěšení z něj budete mít.

A co konkrétně si můžete nechat vyrobit? Například truhlářství Marek Praha nabízí vše od kuchyňské linky až po vestavěné skříně či nábytek do kanceláře. Pro šikovného truhláře není téměř nic nemožné.

Vybíráme interiérové dveře

Jak vybrat levné interiérové dveře? Klikněte na odkaz a dozvíte se více!

Dejte svým dveřím styl

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné fototapety na dveře za akční ceny!

Posuvné dveře řeší nedostatek místa

Řešíte problém s dveřmi v malé koupelně? Elegantním řešením je pořídit posuvné dveře do koupelny!