Garáž

Proč se vyplatí investovat do kvalitních garážových vrat?

Kdo šetří, má za tři. Známé české přísloví má něco do sebe, nicméně realita je často diametrálně odlišná. Na některých věcech se zkrátka šetřit nevyplatí, tedy alespoň za předpokladu, že od nich vyžadujeme prvotřídní vlastnosti, dlouhou životnost a stylový design. Příkladem budiž garážová vrata, domovní dveře, ale také exteriérové stínící systémy jako rolety a žaluzie. Spousta lidí výběr těchto prvků podceňuje a s vidinou úspory zvolí nejlevnější řešení nevalné kvality. Nedělejte stejnou chybu a raději se vydejte cestou ideálního poměru ceny a kvality. Špičkové výrobky nejsou cenově nedostupné, což potvrzuje portfolio české firmy Lomax & Co spol s. r.o.

Pokud se v současné době pohlížíte po nových garážových vratech, hliníkových vstupních dveřích, roletách nebo žaluziích, pravděpodobně jste již na značku Lomax narazili. Firma je na trhu již od roku 1992 a zaujímá post největšího českého výrobce. Největší sice není ekvivalent s nejlepším, nicméně v případě výrobků Lomax za své peníze dostanete nadstandardní kvalitu, inovativní funkce a design na míru dle vašich představ.

Máte-li spadeno na nová garážová vrata, budete si moct vybrat mezi posuvným, rolovacím a sekčním systémem. Jednotlivé typy jsou určeny do specifických prostor nabízí vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, příjemnou manipulaci prostřednictvím dálkového ovládání, důmyslné bezpečnostní prvky a konečně originální vzhled.

lomax-vrata

Toužíte po garážových vratech, která umocní celkový dojem z vašeho bydlení a stanou se terčem obdivu sousedů? Lomax umožňuje zákazníkům takřka libovolnou kombinaci z širokého spektra dekorů, prolisů, nerezových doplňků, a to vše ve více než 2 500 barevných provedení a imitacích dřeva. Tuto možnost žádný jiný tuzemský výrobce nenabízí.

Dalším důvodem, proč si vybrat právě Lomax, je dostupnost náhradních dílů a expresní doba dodání. A kolik vás budou nová garážová vrata (či jakýkoliv jiný výrobek) stát? Nechte si zdarma vypracovat individuální kalkulaci na www.lomax.cz.

Vybíráme interiérové dveře

Jak vybrat levné interiérové dveře? Klikněte na odkaz a dozvíte se více!

Dejte svým dveřím styl

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné fototapety na dveře za akční ceny!

Posuvné dveře řeší nedostatek místa

Řešíte problém s dveřmi v malé koupelně? Elegantním řešením je pořídit posuvné dveře do koupelny!