Interiér

Příslušenství do koupelny – moderní a stylové produkty

V koupelně vám nesmí chybět rohová vana, sprchový kout, pěkné umyvadlo s kvalitní vodovodní baterií a samozřejmě doplňky. Na důležitost příslušenství do koupelny se často zapomíná. Madla do sprchy, koupelnová skříňka, držáky na ručníky, úchyty skleněných poliček, sedátko do vany či zástěna k vaně stojí za povšimnutí. Tyto produkty přijdou vhod nejen starším generacím. Když si nevíte rady s uspořádáním prostoru, upřednostněte koupelny na klíč.

Panty a posuvné dveře do sprchy

Sprchování se stává v poslední době skutečným trendem, proto si lidé oblíbili sprchové kouty. Moderní produkty mají oboustranný dotahovací systém, trendy zasklení, koncové dorazy a tlumič. Někdo dává přednost setům kování pro rohový kout s jedním posuvným křídlem, jiný modelům kování pro rohový sprchový kout se dvěma posuvnými křídly. Nic by nebylo dokonalé bez exkluzivních pantů do sprchy.

Doplňky do koupelny v bezva designu

Podívejte se na internetové stránky Kraussro.cz a vyberte si unikátní modely madel do koupelny, těsnících profilů, zástěn k vaně, koupelnových skříněk i dalšího sortimentu. K dispozici jsou jednostranná i oboustranná madélka v různých povrchových úpravách. Držáky a věšáky ručníků patří k nezbytné součásti koupelny stejně jako sedátko do vany a zástěna k vaně.

Pár slov o společnosti

Hledáte profesionální služby spojené s kováním anebo systémy pro sklo na českém a slovenském trhu? Obraťte se na společnost Kraussro, která se pyšní zkušenostmi delšími než 15 let. Vyrábí, prodává a montuje skla. V nabídce naleznete výrobky špičkových evropských společností PAULI & amp, SOHN, WSS, Vitré, KLIMAFLEX, ASSA ABLOY, TEUFELBESCHLAG, METALGLAS. Spolehněte se na profesionální přístup, spolehlivost, včasnost zásilek, katalogy na míru, zaškolení, technické poradenství, návrh řešení stavební situace, zaškolení a technické poradenství.

I vy máte právo na krásné interiérové dveře

Jak vybrat levné interiérové dveře? Klikněte na odkaz a dozvíte se více!

Dejte svým dveřím styl

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné fototapety na dveře za akční ceny!

Posuvné dveře řeší nedostatek místa

Řešíte problém s dveřmi v malé koupelně? Elegantním řešením je pořídit posuvné dveře do koupelny!