Nízkoenergetické bydlení

Park Hloubětín má novou relaxační zónu

Bydlení v moderní novostavbě, která se nachází přímo ve středu upraveného parku. Bydlení, jehož okolní atmosféru umocňuje zástavba prvorepublikových vilek a poklidná hladina rybníka. Jen málokdy by takovou nabídku odmítl. A přesně tak vypadá nový developerský projekt skupiny JRD Park Hloubětín. Toužíte-li po perfektně dispozičně řešeném interiéru, který vás uspokojí po estetické i funkční stránce, pak jsou hloubětínské byty určeny právě pro vás.

Úsporné a moderní bydlení v krásném prostředí

Novostavby Hloubětín toho mají opravdu hodně co nabídnout. Jsou vybaveny moderními technologiemi, díky kterým je energetická spotřeba minimální. Do bytů proniká spousta přirozeného světla, ale jen minimum hluku a prachu. Výsledkem je ideální mikroklima, které by vás, nebýt atraktivního okolí, udrželo doma nonstop po celý rok. Další devizou jsou vlastní parkovací místa, což v Praze oceníte dvojnásobně.

Energeticky pasivní bytové domy představují takřka dokonalé místo pro život a ocení je každý, kdo touží po komfortním bydlení v příjemném prostředí. K tomu mimo jiné dopomáhá nová relaxační a sportovní oblast, která vznikla na místě bývalého zdevastovaného areálu nedaleko Hořejšího rybníka.

Nová relaxační zóna

Relaxační zónu nechala obnovit městská část Prahy 9 a nevynechala ani koryto řeky Rokytky. Obyvatelé se tak mohou těšit z nového parku, kde mohou odpočívat, ale také sportovat. Maminky s dětmi a starší páry jistě nepohrdnou pohodovou procházkou a sportovci ocení přítomnost nové cyklostezky. Ta vede na místě původní železniční vlečky a je součástí páteřní sítě cyklostezek. Pokud se chcete z Hloubětína dostat na kole do jiné části Prahy, máte možnost.

Nové byty Hloubětín patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době v Praze k mání. Pokud vás zaujaly a chcete si o nich přečíst více, podívejte se na www.jrd.cz. Na webových stránkách developera JRD najdete informace i o dalších atraktivních projektech.

Hloubetin 2

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější koupelnu

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety do koupelny za akční ceny!