Pro auto

Osobní automobil – nejhorší investice?

Doby, kdy na jednu rodinu náleželo průměrně jedno auto, jsou nenávratně pryč. Díky obrovskému počtu automobilů v autobazarech jdou ceny ojetin dolů závratnou rychlostí a dva či tři vozy na jednu rodinu dnes nejsou žádnou výjimkou. Auto je pro mnohé z nás nejlepším přítelem, který nás provází do práce, nákupního centra i na dovolenou. Nedokážeme si bez něj představit den, ale proklínáme ho vždy, když nás nějakým způsobem zradí (resp. se porouchá). Auto je pro rodinný rozpočet značná zátěž a pomineme-li investici v podobě pořizovací ceny auta, musíme počítat i s náklady na opravy, pohonné hmoty a povinné ručení. Všechny tyto položky pak dají dohromady překvapivou částku. Jenomže ruku na srdce – zvládli byste jezdi „úspornější“ hromadnou dopravou?

Na benzínu neušetříte, na pojištění ano

Pokud vám náklady na provoz vozila nedají spát a nemůžete přijít na to, jakým způsobem ušetřit, poradíme vám. Ceny benzínu nezměníme, ale co ovlivnit můžeme, je cena povinné pojistky. Povinné ručení platíme všichni a to bez ohledu na to, jakým vozidlem jezdíme. Povinnost hradit pojištění auta nám ukládá zákona a my ho musíme, chtě nechtě, respektovat. Připomeňme si tedy, že monopol na sjednávání povinného ručení už není v rukou České pojišťovny pěkných pár let a je na nás, kterou konkurenci zvolíme. Liberální trh znamená spoustu pojistných produktů a pro laika je složité se v nich zorientovat. Že je řeč zrovna o vás? V tom případě vám pomůže kalkulačka povinného ručení.

Vyklikejte si nejlevnější pojistku

Kalkulátor povinného ručení (případně havarijního pojištění apod.) je webová aplikace, která umožňuje rychlé a přehledné srovnání jednotlivých pojistných produktů. Nutno podotknout, že zcela zdarma. Najdete ji například na klikpojisteni.cz a během několika minut najdete nejlevnější povinné ručení, které vašemu rozpočtu skutečně uleví. Díky klikpojisteni.cz ušetřilo 85% klientů a to až 70% z částky, kterou za autopojištění platili doposud. Nedůvěřujete-li svým řidičským schopnostem, případně řídíte zánovní vozidlo, sjednejte si nejlevnější havarijní pojištění a nadobro se zbavte nepříjemného pocitu za volantem. Klikpojisteni.cz šetří nejen peníze, ale také čas, který byste strávili nepříjemným čekáním na pobočce.

About the author

Adam

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *