Garáž

Několik zásadních důvodů, proč si pořídit nová garážová vrata

Garáž prý leccos vypoví o vozovém parku, který se v jejích útrobách ukrývá. To ovšem neznamená, že ve stoleté stavbě, která drží silou vůle, parkuje veterán. A jak vypadá ta vaše? Možná by jí prospěla nová fasáda, střecha, nebo alespoň moderní garážová vrata. Právě ty dokáží změnit charakter garáže k nepoznání a jejich přínos rozhodně nespočívá jen v estetice.

Více prostoru a komforntí ovládání

Moderní garážová vrata už nejsou cenově nedostupná a může si je dovolit téměř každý. Mezi nejrozšířenější varianty patří sekční a rolovací garážová vrata a obě nabízí rozličné výhody. V každém případě se můžete spolehnout na mnohem snadnější přístup do garáže – již nikdy více nebudete muset hlídat rezervu mezi vraty a automobilem a budete moct zastavit jen několik centimetrů před garáží. Vrata uvedete do pohybu ledabylým stiskem tlačítka na dálkovém ovladači a voilá, můžete vjet dovnitř. Vzpomeňte si, jak jste se ještě nedávno museli brodit sněhem a s námahou otevírat vrata ručně. Díky novým vratům vás rozmary počasí nerozhodí.

Bezpečí, úspora a protihluková bariéra

Stále jsme se ale nedostali k dalším pádným argumentům, které vás utvrdí o důležitosti pořízení nových garážových vrat. Jejich pevná konstrukce hravě odolá povětrnostním vlivům a nerozhodí ji ani pokus o vloupání. Perfektní termoizolačním a protihlukové vlastnosti zase zajistí, aby bylo v garáži příjemné klima (v zimě nedochází k velkým únikům tepla a během teplých dní zase k přehřívání) a nerušil vás hluk z okolí. Pokud v garáží trávíte spoustu času, pak tyto vlastnosti oceníte o to víc.

Nakonfigurujte si vrata podle svých představ

Zmínili jsme, že sekční a rolovací garážová vrata potěší každého estéta. Výrobci dávají zákazníkům volnou ruku ve výběru barevného provedení, v případě sekčních vrat pak nabízí množství rozličných typů panelů. Neméně zajímavé jsou i dekory, které imitují dřevo – na první pohled jsou od něj k nepoznání a skvěle korespondují s dřevostavbami a objekty, kde převládají přírodní materiály.

Inspirativní fotogalerie garážových vrat najdete na webových stránkách www.rolety-vrata-zaluzie.cz. Provozuje je společnost Perfecta s.r.o., která realizuje dodávky i montáž systémů LOMAX, HORMANN a MINIROL (nejkvalitnější vrata na českém trhu), ale také markýzy, venkovní žaluzie či sítě proti hmyzu.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější koupelnu

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety do koupelny za akční ceny!