Interiér

Nalakujte starý nábytek a nepoznáte ho!

Máte doma starší nábytek a přemýšlíte o jeho renovaci? Stačí vybavit se vhodnými brusnými pomůckami, lakem a barvami na dřevo a můžete začít s úpravami. Obraťte se na specializovaný obchod s brusivy, jejich odborníci Vám se vším potřebným poradí. V nabídce si vyberete mezi brusnými plátny a brusnými papíry různé hrubosti a rozličných rozměrů.

Renovaci začněte obroušením původního povrchového materiálu broušením dřeva ve směru vláken, čímž ho zbavíte letitého laku a případných nečistot. Vyčištění a odstranění starého přispěje k lepšímu přilnutí nového laku. Veškerý prach ze smirkování důkladně odstraňte, mohl by pokazit nově natřenou vrstvu. Základní nátěr je důležitý pro následující vrstvy, které díky němu lépe drží. Až nátěr zaschne, zkontrolujte celý povrch, pokud jsou někde nerovnosti, opět jej obruste a přetřete.

Lakování je časově náročná práce, laky schnou až 8 hodin. Dohromady se nanáší 3 vrstvy, podle zvoleného typu, po každé nové je potřeba povrch zkontrolovat. K práci také využijete různé šířky štětců, podle místa, které natíráte. Poslední vrstvu naneste lesklým nebo matným nátěrem, záleží na dalším využití nábytku. Tím vytvoříte ochranu proti poškození nové vrstvy. Na konec přijde na řadu vyleštění nábytku.

Počítejte s časovým rozložením práce, snažte se být důkladní, konečný výsledek bude stát za to. Překvapíte tím nejen sami sebe, ale i Vaše blízké, kteří jistě Vaši práci ocení.

V nabídce našeho obchodu s brusivem v Brně plátny si vyberete všechny potřeby k Vašemu broušení, díky nimž Vás Vaše práce bude bavit a strávený čas se Vám vrátí. V neposlední řadě ušetříte peníze za nákup nového nábytku a jistě najdete další kousek ve Vašem interiéru, který nalakováním změní design celé místnosti.

LIGNOTRADE spol. s r.o.
Dusíkova 900/3c
63800 Brno
tel: 724 898 111
e-mail: lignotrade@seznam.cz
www.lignoshop.cz

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!