Reality

Mramorka – krásné bydlení na Praze 5

Pakliže jste z Prahy a hledáte nějaké pěkné bydlení, zkuste se podívat na Rezidenční bydlení Na Štěpánce, které bude již záhy dokončeno. Je zde vskutku krásné bydlení pro rodiny, mladé páry i sportovce, s dobrou dosažitelností centra Prahy.

Rezidence Mramorka – Na Štěpánce

Nové bydlení v Praze vám nabízí 138 prostorných bytů v 10 řadových domech a 20 viladomech. Všechny tyto domy jse mohou pochlubit plnou vybaveností, disponují tedy garážemi, sklepy, předzahrádkami i terasami.

Developerský projekt Na Štěpánce zrealizovala investiční společnost Mramorka, která tak poskytla zájemcům vilové domy i řadovky s dostatkem životního prostoru, v příjemném prostředí.

Byty Praha 5 byly vybudovány za užití té nejmodernější architektury, což dokazuje i jejich interiér, který je propracovaný do těch nejmenších detailů. V domech naleznete byty o dispozici 1+kk až 4+kk a 6+kk. V bytech jsou kvalitní dřevěná okna, značková podlahová krytina a závěsné WC. Vaše nové bydlení vám dle potřeb upraví.

Bydlení Praha 5

Byty Na Štěpánce byly vystavěny v lokalitě Praze 5 – Slivenec. Domy se nachází přímo v jeho středu, poblíž původní vilové zástavbě. Rezidenční bydlení skýtá skvostný pohled na všechny světové strany. Jako na dlani tu máte Prokopské, Dalejské, Chuchelské i Radlické údolí. Všude okolo je krásná příroda a plno zeleně. Poblíž jsou i obchody, restaurace, mateřská a základní škola, policie, pošta, městský úřad a sportovní centrum s tenisovou halou.

Rezidence Mramorka – Na Štěpánce

Byty jsou dobře dostupné. Dostanete se odtud do libovolné části Prahy. Bezproblémová přístupnost je zajištěna autobusovými linkami. Do Prahy se odtud dopravíte přes Barrandov do 30 minut a na nejbližší metro linky B cesta trvá 20 minut. Na Pražském okruhu jste autem za 5 minut a na letišti jste do 15 minut.

Více informací o tomto jedinečném developerském projektu se dozvíte na domovských stránkách www.bytymramorka.cz.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější koupelnu

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety do koupelny za akční ceny!