Exteriér

Městský mobiliář by neměl být jen fuknční, ale také krásný

Dnes na chvíli zapomeňte na svou zahradu a udělejte si s námi krátkou procházku po vašem městě. Na každém kroku narazíte na lavičky, odpadkové koše a další prvky, které spadají do městského mobiliáře. Zeptáme se vás – jak se vám líbí? Mobiliář má významný podíl na celkové atmosféře, která ve městě panuje a rozbité lavičky a nevzhledné plastové odpadkové na celkovém dojmu příliš nepřidají. Pokud se městská rada chystá v nejbližší době mobiliář obměnit za nový a chcete-li, aby i vaše město vypadalo zase o něco útulněji, doporučte jim sortiment od společnosti DURST.

Společnost DURST má s výrobou městského mobiliáře bohaté zkušenosti a na trhu se pohybuje již od roku 1997. Městský mobiliář je velmi pestrý a nechybí v něm venkovní lavičky a stoly, odpadkové koše, květináče, stojánky na kola, fontánky a další prvky, které ve městě nesmí chybět. Jejich předností je nápadité designové provedení a kvalitní materiály. Štěrk, teraco a vápenec (často v kombinaci se dřevem) vypadají skvěle a navíc velmi dobře odolají mechanickému poškození. A právě tyto vlastnosti jsou v případě městského mobiliáře velmi důležité. Vzhledem k investici je žádoucí, aby vydržel časté změny počasí i případný útok vandalů.

Lavicka

Městský mobiliář je k mání v mnoha designových variantách, které však tvoří kompaktní celek. Je praktický, krásný a město díky němu získá na atraktivitě.

Za zmínku stojí především venkovní odpadkové koše, které jsou konstruovány tak, aby byla výměna plastového pytle co nejrychlejší. V případě zájmu je lze doplnit mramorovým nebo plastovým logem. V nabídce najdete několik variant stříšek a to plně betonové, nerezové a s nebo bez popelníku.

Venkovni odpadkove kose

Nás sortiment městského mobiliáře utvrdil v tom, že běžné věci, u kterých klademe důraz na funkčnost, mohou vypadat k světu. Nenechávejte si to pro sebe a svěřte se někomu, kdo má městský mobiliář na starosti. Ještě předtím se ale nezapomeňte podívat na kompletní nabídku a další informace na www.durst.cz.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!