Interiér

Látkové rolety – dostupný, funkční a krásný stínící systém

Látkové rolety byly ještě donedávna symbolem dob minulých. Nevzhledný, ale funkční stínící systém byl v kdysi jedinou možností, jak efektivně zatemnit bydlení, ale s příchodem žaluzií a dalších moderních prvků pomalu upadl do zapomnění. V posledních letech se ovšem rolety opět dostaly do popředí zájmu a vyhlásily úspěšný comeback. S těmi původními však mají jen pramálo společného a pyšní se nejen lepší funkcionalitou, ale především neotřelým designem, který v moderním interiéru rozhodně neudělá ostudu.

Proč právě látkové rolety?

Příchod jara a a prosluněných dnů je pro spoustu z nás impulsem k tomu, abychom začali řešit intenzitu světla a s ní spojeného nadměrné přehřívání interiéru. Látkové rolety představují jedno z nejlepších řešení – nejenže skvěle vypadají a dokáží zkrotit nežádoucí sluneční paprsky, ale navíc jsou cenově dostupné.

Chcete-li v místnosti udržet příjemné klima, sáhněte po látce s UV filtrem. Pro totální black out pak po roletách s minimální propustností. V méně prosvětlených prostorách naopak skvěle poslouží látky s nižší propustností. Neměli bychom zapomenout ani na další podstatnou výhodu a tou je snadná a velmi rychlá údržba.

Moderní rolety není třeba prát, tento způsob čištění má naopak spíše negativní účinky v podobě tvorby map nebo ztráty původního tvaru. K výrobě se většinou využívá antistatický materiál, ze kterého lze odstranit nečistoty navlhčeným hadříkem a ručním vysavačem.

Český smysl pro detaily

A protože každý z nás touží po nejvyšší kvalitě za nejnižší možnou cenu, nezbývá, než doporučit českého prodejce MK Rolety, který nabízí stínící techniku od předních českých výrobců.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!