Skvělé tipy

Kde nakupovat barvy a laky v Českých Budějovicích? Jedině u odborníků

Chystáte se na malování domácnosti, lakování zahradního nábytku, nebo snad na nátěr fasády? Ať už vás čeká práce malíře, lakýrníka, či natěrače, perfektního výsledku dosáhnete pouze v případě, že dodržíte osvědčené technologické postupy. A za podmínky použití kvalitních nátěrových hmot – s tím vám rádi pomohou specialisté z českobudějovického obchodu Barvy – Laky Komplet. Jak napovídá samotný název, najdete v něm vše pod jednou střechou.

Na trhu již 10 let

Barvy Laky v Českých Budějovicích letos oslavily kulatiny. Na trhu jsou již deset let a nedávno se rozhodly pro sloučení dvou poboček do jedné. Sortiment se však v žádném případě nezmenšil – naopak dostanete na výběr i z několika zajímavých novinek.

Vše na jednom místě

Manažer prodejny Robert Szó uvedl, že českobudějovický prodejce nenabízí pouze kompletní sortiment malířských a fasádních barev včetně omítek, ale také barvy a lazury na dřevo. A co se týče letošních novinek, do sortimentu přibyla barva na lajnování travnatých hřišť.

Zájemci o laky a malířské barvy v Českých Budějovicích si mohou samozřejmě pořídit také aplikační pomůcky – v nabídce jsou štětce, válečky a další malířské a natěračské potřeby a příslušenství.

Kvalitní produkty a kvalifikovaný personál

Pravidelní zákazníci si jistě všimli, že se sortiment barev a laků mění jen velmi pozvolna. Důvod je prostý – prodejce si již od samotného počátku zakládá na vysoce kvalitních produktech. Takže když čas od času některý z produktů vymění, je to proto, že nedosahoval očekávané kvality.

V případě specializovaného obchodu Barvy – Laky Komplet stojí za zmínku i kvalifikovaný personál, jehož složení se také příliš často nemění. Jádro firmy tvoří parta zkušených odborníků, kteří zákazníkům rádi individuálně poradí a správně nasměrují.

Barvy, laky a fasádní omítky v Českých Budějovicích tvoří jednu z celkem sedmi poboček. Více se dozvíte na www.barvy-komplet.cz.

Vybíráme interiérové dveře

Jak vybrat levné interiérové dveře? Klikněte na odkaz a dozvíte se více!

Dejte svým dveřím styl

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné fototapety na dveře za akční ceny!

Posuvné dveře řeší nedostatek místa

Řešíte problém s dveřmi v malé koupelně? Elegantním řešením je pořídit posuvné dveře do koupelny!