Rekonstrukce domu

Hliníkové vstupní dveře: řešení pro vytížené prostory

Vstupní dveře často musí čelit velkému zatížení a intenzivnímu provozu. Zde se ke slovu dostávají hliníkové dveře. Pojďme se podívat na možnosti, jaké moderní hliníkové dveře nabízí!

Požadavek na maximální odolnost a funkčnost

Zvýšený pohyb osob, které neustále někam spěchají, a také rychlá manipulace s nejrůznějšími předměty se často velmi negativně podepisuje na stavu vstupních částí do komerčních a veřejných budov. Jedná se samozřejmě o menší či větší firemní prostory, ale stejně tak sem spadají banky, pošty, úřady atd. Jak je vidno, použití hliníkových dveří je velmi široké. Jejich použití má však své opodstatnění i v případě bytových domů a podobně. Také zde v důsledku pohybu dětí, kočárků a podobně klasické plastové dveře brzy doznají značných škod, kterým je však možné předejít volbou vhodných dveří.

Možnosti moderních hliníkových dveří

V současné době hliníkové vchodové dveře charakterizuje široká nabídka barev a konstrukčních provedení. Mohou tak bez problémů zapadnout do celkového architektonického pojetí. Na výběr je běžně z různých povrchových úprav, konkrétně práškového lakování a eloxování, kterým je společná velmi dobrá odolnost proti poškození. Co se týče zasklení, zde je možné vybírat mezi dvojsklem a trojsklem. Neméně důležité je kvalitní kování, které bez problémů obstojí i na značně exponovaných místech. Hliníkové dveře lze rovněž vyrobit i ve velkých a nestandardních rozměrech.

Hliníkové dveře v Opavě a okolí nabízí společnost Triogas, která se věnuje výrobě, dodávce i montáži oken, dveří, vrat a zimních zahrad už od roku 2006. Dveře jsou doplněné o rakouské kování MACO. Výplně Perito jsou dostupné v PVC i hliníkovém provedení. Společnost zajišťuje také servis hliníkových dveří v Ostravě a okolních městech.

I vy máte právo na krásné interiérové dveře

Jak vybrat levné interiérové dveře? Klikněte na odkaz a dozvíte se více!

Dejte svým dveřím styl

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné fototapety na dveře za akční ceny!

Posuvné dveře řeší nedostatek místa

Řešíte problém s dveřmi v malé koupelně? Elegantním řešením je pořídit posuvné dveře do koupelny!